Abecadło przedsiębiorcy tldr zakładania i prowadzenia firmy


Jak założyć firmę? Co trzeba wiedzieć i na co uważać? Wszystko, co musisz wiedzieć zakładając i prowadząc własną działalność gospodarczą. Specjalnie dla Was przygotowałem abecadło przedsiębiorcy!

Kilka osób podpytywało o zebranie treści w jednym miejscu. Posortowanie, ustawienie logicznej kolejności, aby przeczytać kilka wpisów od deski do deski i dowiedzieć się o co chodzi z tym b2b. Zatem gotowe!

Nadszedł ten czas 🙂 Postanowiłem zebrać w jednym miejscu wszystkie ważne informacje o sposobach rozliczenia i prowadzenia własnej firmy. Chciałbym, aby osoby nowe w temacie B2B mogły w razie potrzeby szybko skorzystać z tej wiedzy. Na moim blogu pojawiło się już wiele wpisów o prowadzeniu firmy, a pojawi się pewnie dużo więcej. Wszystkie najważniejsze będą na bieżąco dodawane do ABECADŁA PRZEDSIĘBIORCY – aby nowe osoby mogły szybko i w rozsądnej kolejności zaznajomić się z podstawami pracy na kontrakcie. Wiem jak to jest zaczynać, więc chciałbym Wam zmniejszyć próg wejścia do świata pracy na kontrakcie. Mam nadzieję, że moje materiały pomogą wielu z Was!

Zerknijcie proszę na stronę ABECADŁA PRZEDSIĘBIORCY

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Kącik promocji!

Bank Millenium właśnie opublikował nową, genialną promocję!
1) Świetne konto oszczędnościowe 2.7% do aż 200.000zł!
2) Darmowe konto + karta po kupnie bułki i przelewie na 1000zł miesięcznie
3) 150zł bonusu po otwarciu.
Sam założyłem to konto, polecam serdecznie :) Jeśli macie jakieś pytania, dajcie znać mailem czy na fb.

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.