Abecadło przedsiębiorcy tldr zakładania i prowadzenia firmy


Jak założyć firmę? Co trzeba wiedzieć i na co uważać? Wszystko, co musisz wiedzieć zakładając i prowadząc własną działalność gospodarczą. Specjalnie dla Was przygotowałem abecadło przedsiębiorcy!

Kilka osób podpytywało o zebranie treści w jednym miejscu. Posortowanie, ustawienie logicznej kolejności, aby przeczytać kilka wpisów od deski do deski i dowiedzieć się o co chodzi z tym b2b. Zatem gotowe!

Nadszedł ten czas 🙂 Postanowiłem zebrać w jednym miejscu wszystkie ważne informacje o sposobach rozliczenia i prowadzenia własnej firmy. Chciałbym, aby osoby nowe w temacie B2B mogły w razie potrzeby szybko skorzystać z tej wiedzy. Na moim blogu pojawiło się już wiele wpisów o prowadzeniu firmy, a pojawi się pewnie dużo więcej. Wszystkie najważniejsze będą na bieżąco dodawane do ABECADŁA PRZEDSIĘBIORCY – aby nowe osoby mogły szybko i w rozsądnej kolejności zaznajomić się z podstawami pracy na kontrakcie. Wiem jak to jest zaczynać, więc chciałbym Wam zmniejszyć próg wejścia do świata pracy na kontrakcie. Mam nadzieję, że moje materiały pomogą wielu z Was!

Zerknijcie proszę na stronę ABECADŁA PRZEDSIĘBIORCY

No votes yet.
Please wait...
Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Promocja na helionie!

Spring w akcji. Wydanie IV

autor: Craig Walls

Cena: 89.00 zł
(Cena e-booka: 71.20 zł)

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.