Najlepsze prelekcje z SpringOne Platform 2018


Reaktywność, CQRS, event storming, OAuth 2.0, security, Spring Boot, Spring Cloud i Kotlin. To tylko niektóre tematy poruszane na ostatniej konferencji SpringOne Platform 2018. Zapraszam do podsumowania i najciekawszych prelekcji!

Witam wszystkich fanów javy, którzy nie dojechali na konferencję do Waszyngtonu 🙂 We wrześniu tego roku miała miejsce olbrzymia i kilkudniowa konferencja organizowana przez firmę Pivotal, opiekuna Springa. Na bieżąco streamowali prelekcje, a już kilka tygodni po konferencji opublikowali na swoim kanale youtube wszystkie obrobione prelekcje.

SpringOne Platform 2018 zaprezentował wiele nowinek, ciekawych podejść i obecnych trendów na naszym rynku IT. To na czym się skupiałem przygotowując zestawienie, to reaktywność, CQRS, event storming, OAuth 2.0, security, Spring Boot, Spring Cloud i Kotlin. Zebrałem najciekawsze – moim zdaniem – prelekcje, które mogą dać największą wartość. Łącznie na youtube opublikowano przeszło 180 filmów z prelekcji i wystąpień, więc pozwólcie mi zaprezentować Wam około 10% najciekawszych 🙂 Wszystkich i tak nie obejrzymy, ale przynajmniej wybierzcie coś dla siebie z poniższych.

Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Jeśli na kanale youtube Pivotala [KLIK] znajdziecie jeszcze inne warte polecenia prelekcje, wrzućcie je proszę do komentarza poniżej.

Trzymajcie się!

Abecadło przedsiębiorcy

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.