Abecadło przedsiębiorcy – jak założyć i prowadzić własną firmę


Jak założyć firmę? Co trzeba wiedzieć i na co uważać? Wszystko, co musisz wiedzieć jak założyć i prowadzić własną firmę. Działalność gospodarcza bez tajemnic. Lista rzeczy, które musisz wiedzieć! 

Kilka osób podpytywało o zebranie treści w jednym miejscu. Posortowanie, ustawienie logicznej kolejności, aby przeczytać kilka wpisów od deski do deski i dowiedzieć się o co chodzi z tym b2b. Zatem gotowe!  Sprawdźcie jak założyć i prowadzić własną firmę!

Nadszedł ten czas 🙂 Postanowiłem zebrać w jednym miejscu wszystkie ważne informacje o sposobach rozliczenia i prowadzenia własnej firmy. Chciałbym, aby osoby nowe w temacie B2B mogły w razie potrzeby szybko skorzystać z wiedzy jak założyć i prowadzić własną firmę. Na moim blogu pojawiło się już wiele wpisów o prowadzeniu firmy, a pojawi się pewnie dużo więcej. Wszystkie najważniejsze będą na bieżąco dodawane do ABECADŁA PRZEDSIĘBIORCY – aby nowe osoby mogły szybko i w rozsądnej kolejności zaznajomić się z podstawami pracy na kontrakcie. Wiem jak to jest zaczynać, więc chciałbym Wam zmniejszyć próg wejścia do świata pracy na kontrakcie. Mam nadzieję, że moje materiały pomogą wielu z Was!

Znajdziecie tam wiele informacji na start, jeszcze przed rozpoczęciem własne DG. Następnie dowiecie się jak założyć firmę,  jak znaleźć księgową, biuro, co możecie rozliczyć i jak wybrać solidne konto firmowe. Wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu.

Zerknijcie proszę na stronę ABECADŁA PRZEDSIĘBIORCY

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Dołącz do newslettera!

Najpopularniejsze posty

Kącik promocji!

Udemy.com Home page 125x125

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.