Branżowe VLOGi na weekend majowy kogo warto słuchać


Weekend majowy już wkrótce! A skoro szykuje się dużo wolnego czasu, to może zechcecie posłuchać jakichś ciekawych vlogów programistycznych i biznesowych na youtube? Zapraszam do mojego prywatnego zestawienia kogo słucham i słuchać zamierzam 🙂

Zobaczcie również inne wpisy biznesowe!

Czy RSS nadal żyje? Zbiór kanałów RSS o programowaniu i nie tylko
Jak rozpocząć i kontynuować naukę JAVY – 10 świetnych źródeł materiałów do rozwoju zawodowego
Opłata środowiskowa dla programisty i lekarza – jeszcze czas do końca marca

Jak wybrać księgową – 15 rzeczy o które musisz zapytać księgową zanim ją zatrudnisz
Jak wybrać biuro wirtualne w 10 punktach czyli najlepsze cechy wirtualnego biura
Promocja na MyDevil – hosting JAVA, Django, Ruby i Node.JS za pół ceny!
Konkurs wakacyjny i dwa audiobooki do wygrania
Własna firma – co warto wiedzieć? 11 wskazówek
Kiedy nie warto kupować na firmę?
Branżowe VLOGi na weekend majowy kogo warto słuchać
Jakie wydatki możesz wrzucać w koszty firmowe?

 

1. Mirek Burnejko

Niesamowicie energetyczna i interesująca osoba. Od przeszło 300 dni prowadzi codzienne VLOGi na youtube i dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Opowiada o biznesie, rozwoju osobistym, oszczędzaniu, sporcie, ale również o rzeczach przyziemnych. Swój blog realizuje na stronie http://trzypoziomy.pl/ gdzie znajdziecie jego cele rozłożone na trzy stopnie zaawansowania.

Inspirujący, uzależniający, już nawet moja żona go ogląda 🙂 Polecam, polecam, tylko uwaga bo Mireczek mocno uzależnia! Mój numer jeden w tym zestawieniu.

2. Michał Sadowski

Twórca Brand24, monitoruje bezkres internetu i wyłapuje, gdzie ktoś mówi o nim bądź czyjejś marce. Udostępnia ciekawe treści, opowiadając o biznesie i pokazując nowe fantastyczne miejsca nagrywane z drona. Ponadto na swoim facebooku dzieli się mega inspirującymi wrzutki o branży i nie tylko, jak również dzieli się miesięcznymi sukcesami (i nie tylko) swojej firmy. Jeśli interesujesz się startupami i chcesz widzieć jak może rosnąć Twoja firma, to  pamiętaj o Sadku. Bezlitosny egzekutor, bo pomysł to naprawdę niewiele 🙂

3. Maciej Aniserowicz

Programista, organizator konferencji,  ostatnio zaangażowany w jakiś mało znany konkurs Daj się poznać. Kręci ciekawe vlogi dotyczące rozwoju zawodowego dla programistów, które stają się coraz popularniejsze. Ich dopełnieniem są wpisy na jego blogu http://devstyle.pl/ , gdzie znajdziecie masę perełek. Motywuje ludzi, aby stawali się aktywni w naszej programistycznej branży. Szacun Maćku!

 

4. Mateusz Kupilas – Java Dev Matt

Początkowo programista na emigracji, obecnie wrócił do kraju ojców i wspiera młodych programistów na początku ich drogi zawodowej. Słuchałem części jego odcinków za czasów emigracji, ostatnie nieco mniej. Ale i tak zdecydowanie rozpoznawalna osoba w branży, szczególnie wśród młodszych kolegów.

 

5. Patryk Leszczyński

W niedawnym vlogu Mirek opowiadał o kanałach, które śledzi. Wspomniał wówczas m.in. o Patryku, więc pomyślałem że zerknę. Patryk rozpoczął prowadzenie swojej kariery wg metody trzech poziomów, co brzmi bardzo ciekawie. Opowiada o swoich pasjach, produktywności, zajrzyjcie i zobaczcie czy Was nie zainteresuje 😉

 

Kogo jeszcze oglądacie? Podzielcie się proszę swoimi opiniami! Udanego długiego weekendu!

Abecadło przedsiębiorcy

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Dołącz do newslettera!

Najpopularniejsze posty

Kącik promocji!

Udemy.com Home page 125x125

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.