Kod rabatowy na nofluffcoder.com na śpiochy i kubek


Dziś mam dla Was pomysł na zabawny prezent i kod rabatowy do nowego sklepu nofluffcoder.com z gadgetami IT. Zapraszam 🙂

Miesiąc temu brałem udział w konkursie na fanpage’u nofluffjobs. Do wygrania był fajny kubek, a akurat w pracy ktoś mi zwędził mój prywatny i miałem braki. Chyba każdy z nas lubi takie gadżety, najlepiej widać to na wszelkiego rodzaju konferencjach:D I tak się jakoś złożyło, że udało mi się wygrać ich konkursiwo. Kubek dotarł, całkiem dobrze się z niego pije. Wydaje się że ma cięższe dno, przez co mniej mi lata po biurku gdy go zahaczę ręką.

 

Korzystając z bycia w kontakcie z założycielami nofluff, poprosiłem ich o jakiś rabat dla znajomych. W sumie nie liczyłem, że coś z tego wyjdzie, ale trzeba się uczyć wychodzić z piwnicy i negocjować 🙂 No i tak się fajnie zdarzyło, że nofluff podrzucił mi kod rabatowy. Ważny do końca miesiąca na ich nowym portalu http://nofluffcoder.com. Zniżka o 5%, gdybyście coś zamawiali dla znajomych to zawsze coś zostaje w kieszeni. Mają koszulki, kubki i kilka innych rzeczy. Posegregowane w kategoriach He, She, Little i Gadżety. Little jest moim faworytem i jestem bardzo ciekawy, co najlepiej im się sprzedaje.

Dzień dobry,
podsyłamy wspomniany wcześniej kod zniżkowy: nofluff 
Ważność: 31 lipiec 2017 godzina 23:59
Pozdrawiamy serdecznie
No Fluff Jobs

Ceny i produkty możecie obejrzeć na ich stronie, np klikając tu w link. Nie ma żadnego refa. Ale za to są zabawne śpioszki, idealne na zabranie dziecka na firmowy piknik 😀


Trzymajcie się, dobrego weekendu i do przeczytania już niedługo!

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Dołącz do newslettera!

Najpopularniejsze posty

Kącik promocji!

Udemy.com Home page 125x125

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.