Najlepsze prelekcje z SpringOne Platform 2018


Reaktywność, CQRS, event storming, OAuth 2.0, security, Spring Boot, Spring Cloud i Kotlin. To tylko niektóre tematy poruszane na ostatniej konferencji SpringOne Platform 2018. Zapraszam do podsumowania i najciekawszych prelekcji!

Witam wszystkich fanów javy, którzy nie dojechali na konferencję do Waszyngtonu 🙂 We wrześniu tego roku miała miejsce olbrzymia i kilkudniowa konferencja organizowana przez firmę Pivotal, opiekuna Springa. Na bieżąco streamowali prelekcje, a już kilka tygodni po konferencji opublikowali na swoim kanale youtube wszystkie obrobione prelekcje.

SpringOne Platform 2018 zaprezentował wiele nowinek, ciekawych podejść i obecnych trendów na naszym rynku IT. To na czym się skupiałem przygotowując zestawienie, to reaktywność, CQRS, event storming, OAuth 2.0, security, Spring Boot, Spring Cloud i Kotlin. Zebrałem najciekawsze – moim zdaniem – prelekcje, które mogą dać największą wartość. Łącznie na youtube opublikowano przeszło 180 filmów z prelekcji i wystąpień, więc pozwólcie mi zaprezentować Wam około 10% najciekawszych 🙂 Wszystkich i tak nie obejrzymy, ale przynajmniej wybierzcie coś dla siebie z poniższych.

Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Jeśli na kanale youtube Pivotala [KLIK] znajdziecie jeszcze inne warte polecenia prelekcje, wrzućcie je proszę do komentarza poniżej.

Trzymajcie się!

Abecadło przedsiębiorcy

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Dołącz do newslettera!

Najpopularniejsze posty

Kącik promocji!

Udemy.com Home page 125x125

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.