Ostatnia w tym roku promocja na MyDevil – 50% taniej


Hej, dla nowych i stałych klientów hostingu myDevil końcem miesiąca wygasa promocja  “5000 kont za 50%”. Promocja obniża o 50% ceny regularne dla:

  • nowego konta hostingowego,
  • przedłużenia obecnego konta hostingowego (właśnie przedłużam, czytaj post do końca!)
  • VPN!

Firma deklaruje, że do końca roku nie będzie już obniżała cen, więc jeśli komuś się wkrótce kończy – może warto pomyśleć o prolongacie o rok?

Promocja dla kont przedłużanych kończy się 31.05.2017 o godzinie 23:59. Promocja na nowe konta trwa do osiągnięcia limitu 5000, a w przypadku nie osiągnięcia wskazanej ilości promocja zakończy się dnia 31.12.2017 o godzinie 23:59. Licznik nowych kont dostępny pod linkiem: https://www.mydevil.net/oferta.html

Jeśli ktoś jest już użytkownikiem myDevil, to zapraszam do mnie na priv. Będę przedłużał konto i chętnie dodam Twój kod polecający, abyś dostał 20% z mojego abonamentu. Mnie to nic nie kosztuje, a mogę komuś pomóc i postawić wirtualne piwo, co chętnie zrobię.

Z drugiej strony – jeśli przedłużając swój hosting dodasz mój kod polecający OSFJLQ4MJQ , będzie mi bardzo miło i postawisz mi tym samym wirtualne piwo po znajomości 🙂

 

 

Obrazek pochodzi ze strony http://mlecznepodroze.onet.pl

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Dołącz do newslettera!

Najpopularniejsze posty

Kącik promocji!

Udemy.com Home page 125x125

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.