Wyzwanie 30 dni #next10 28/30 – Gdzie można zaoferować mieszkanie krótkoterminowe dla turystów w Krakowie


Jedziecie na weekend do innego miasta. Aby pospacerować, na szkolenie, konferencję, może na delegację. Jeśli nie w hotelu, to gdzie można zaoferować mieszkanie krótkoterminowe dla turystów? Jakich używacie do tego portali?

Cześć! Skoro tu trafiłeś, to musiałeś zauważyć wpis pod vlogiem Mirka Burnejko, w moim RSSie albo w podsumowaniu na jvm-bloggers (świetnym agregatorze aktualnie prowadzonych javowych blogów). Mirek w którymś z ostatnich vlogów rzucił w eter pomysł trenowania swojej wytrwałości za pomocą regularnych 30 kolejnych dni robienia czegoś twórczego. Znalazłem go w pewną środę w południe, bo zaskoczyły mnie komentarze pod którymś z  jego blogów. I po nitce do kłębka dowiedziałem się o co chodzi.

Postanowiłem zatem uzupełnić swój backlog życiowy. Nie raz miałem problem do jakiej knajpy wyjść na niedzielny obiad, co obejrzeć w piątkowy wieczór albo jaki temat opisać  na blogu. Niby pomysłów mamy dużo, ale w pewnym momencie możemy poczuć na własnej efekt skórze klęski urodzaju. Fajnie jest spisać pewne rzeczy, choćby żeby podzielić się nimi ze znajomymi, zamiast zanudzać o tym kolejny raz podczas kawy 🙂

Wyobraźcie sobie, że jedziecie na weekend do innego miasta. Aby pospacerować, na szkolenie, konferencję, może na delegację. Jeśli nie w hotelu, to gdzie można zaoferować mieszkanie krótkoterminowe dla turystów? Jakich używacie do tego portali, aby znaleźć nocleg?

Osobiście w pierwszej kolejności zaglądam na Airbnb i zwykle tam coś znajduję. Jeśli nad naszym morzem, to pewnie nocowanie.pl . A Wy z czego korzystacie?

Zastanawiam się gdzie warto szukać noclegów i z drugiej strony gdzie opłaca się wystawiać ogłoszenia jako wynajmujący 🙂 Pomożecie?

NEXT#10 GDZIE MOŻNA ZAOFEROWAĆ MIESZKANIE DLA TURYSTY W POLSCE

  1. airbnb.com
  2. booking.com
  3. olx.pl
  4. gumtree.pl / lokalne portale
  5. nocowanie.pl
  6. eholiday
  7. e-turysta
  8. meteor-turystyka.pl
  9. e-nocleg.pl
  10. bookapart.com

Obrazek znalazłem na stronie organizacji http://next10.org/ , mam nadzieję że nie będą mieć nic przeciwko użyczenia ich pięknego logo.

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Dołącz do newslettera!

Najpopularniejsze posty

Kącik promocji!

Udemy.com Home page 125x125

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.