O mnie


Spis treści

Witaj na mojej stronie domowej!

Cześć, nazywam się Paweł Dobrzański i zarabiam na życie programując w javie.
W swojej karierze miałem okazję pracować dla międzynarodowych startupów z USA i Niemiec. Rozwijałem skalowalne silniki w aplikacjach bankowych, a także współtworzyłem złożone systemy linii lotniczych. W wolnych chwilach prowadzę weekendowe szkolenia dla programistów („Git od podstaw”, „#programista15k czyli własna firma krok po kroku”), a także weryfikuję umiejętności programistów podczas rekrutacji technicznych m.in. dla Sii Polska.

Wykształcenie

Skończyłem studia magisterskie na Politechnice Rzeszowskiej, odbyłem kurs CCNA i kilka kursów administrowania komputerami typu IBM Mainframe. Ale to programowanie stało się moją pasją, dzięki której można tworzyć coś nowego niczym zaczarowanym ołówkiem. Czekam na jesień 2019 na kurs DNA Architekta, gdzie mam nadzieję poznać wiele nowinek architektonicznych.

Kursy online

Podczas wielu rozmów technicznych zauważyłem, że programiści i osoby techniczne mają duży problem z przygotowaniem kuloodpornego CV. Nierzadko popełniają podstawowe błędy bądź nie przedstawiają wszystkich swoich zalet – a stanowczo mają co pokazać!
Postanowiłem zatem przygotować kurs i podzielić się z kursantami najlepszymi praktykami jak przygotować profesjonalne CV i zrobić wrażenie na pierwszym etapie rekrutacji. Jak uniknąć wielu błędów i dostać pracę marzeń.

Zainteresowania

Prywatnie jestem maksymalistą, inicjatorem wielu akcji, fanem startupów i zapalonym słuchaczem biznesowych podcastów. Uwielbiam niskobudżetowe podróże. Od kilku lat bloguję pod adresem paweldobrzanski.pl, gdzie odczarowuję pracę na własny rachunek pomagając młodym przedsiębiorcom zakładać i rozliczać ich jednoosobowe działalności gospodarcze. Zapraszam na bloga, na pewno znajdziesz dla siebie coś wartościowego 🙂

Gdzie mnie znaleźć?

Jeśli szukasz programisty do swojego teamu, napisz do mnie. Może szukasz właśnie mnie?

Piszesz w jHipsterze? Daj znać!

A może rekrutujesz programistę w Krakowie? Chętnie o tym porozmawiam.

Napisz do mnie maila
Zostańmy znajomymi na Facebooku
Follow me on Twitter
Meet my skills on LinkedIn

clomid buy

Warning: Undefined variable $media in /usr/home/pdobrzanski/domains/paweldobrzanski.pl/public_html/wp-content/themes/aresivel/admin/customize/plugins/views/content/pipage.php on line 39

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.