O mnie


Witaj na mojej stronie domowej!

mypic

Nazywam się Paweł Dobrzański. Jestem fanem startupów, ciągle rozwijam się na branżowych konferencjach IT, tworzę silniki systemowe i aplikacje webowe.

W swojej karierze miałem okazję zbierać doświadczenie w wielu miejscach. Pracowałem dla międzynarodowych startupów z USA i Niemiec, rozwijałem silniki w aplikacjach bankowych, a także nabywałem umiejętności współtworząc oprogramowanie, z którego korzystają na co dzień największe linie lotnicze. Obecnie programuję w rozproszonym, scrumowym, wielonardowym teamie i jestem zachwycony takim modelem pracy. Zdarzało mi się występować publicznie jako prelegent. A dzięki zdanemu FCE bez problemu dogaduję się z kolegami w pracy. Pracuję w javie.

Wykształcenie

Skończyłem studia magisterskie na Politechnice Rzeszowskiej, odbyłem kurs CCNA i kilka kursów administrowania komputerami typu IBM Mainframe. Ale to programowanie stało się moją pasją, dzięki której można tworzyć coś nowego niczym zaczarowanym ołówkiem.

Zainteresowania

Interesuje mnie branża startupowa i majstruję nad czymś na boku. Prowadzę własną małą firmę i stale uczę się biznesu. Poprzez pracę w bankowości zainteresowałem się jeszcze bardziej racjonalnym oszczędzaniem i promocjami bankowymi, dzięki czemu chciałbym kiedyś uzbierać na Mazdę 6 🙂 Lubię niskobudżetowe podróże, poranny trening na siłowni, bądź wieczorny odpoczynek z żoną na parkiecie tanecznym. Jeśli coś robię, to staram się robić to na 200% i maksymalizować efekty mojej pracy.

Gdzie mnie znaleźć?

Jeśli szukasz programisty do swojego teamu, napisz do mnie. Może szukasz właśnie mnie?

Piszesz w jHipsterze? Daj znać!

A może rekrutujesz programistę w Krakowie? Chętnie o tym porozmawiam.

Napisz do mnie maila
Zostańmy znajomymi na Facebooku
Poznaj moje umiejętności na GoldenLine
Meet my skills on LinkedIn

Rozwój

Konferencje, w których brałem udział:

– Confitura 2016, 2017, 2018 Warszawa
– Code Europe 2017, Kraków
– Krakspot 2015, Kraków
– Kanwa Przedsiebiorczych, Rzeszów/Krosno 2014
– Internet Beta 2013, Rzeszów
– World Usability Day 2013, Kraków
– XRAII 2013, Rzeszów

Moje osiągniecia naukowe:

– Zdobywca 2 miejsca w finale ogólnopolskiego konkursu „Karierosfera 2012” w dziedzinie Zarządzanie Infrastrukturą IT, pod patronatem Danone Polska
– Zdobywca wyróżnienia w finale konkursu IBM Master the Mainframe Contest Poland 2012

clomid buy

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Kącik promocji!

Udemy.com Home page 125x125

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.