Ostatnia w tym roku promocja na MyDevil – 50% taniej


Hej, dla nowych i stałych klientów hostingu myDevil końcem miesiąca wygasa promocja  „5000 kont za 50%”. Promocja obniża o 50% ceny regularne dla:

  • nowego konta hostingowego,
  • przedłużenia obecnego konta hostingowego (właśnie przedłużam, czytaj post do końca!)
  • VPN!

Firma deklaruje, że do końca roku nie będzie już obniżała cen, więc jeśli komuś się wkrótce kończy – może warto pomyśleć o prolongacie o rok?

Promocja dla kont przedłużanych kończy się 31.05.2017 o godzinie 23:59. Promocja na nowe konta trwa do osiągnięcia limitu 5000, a w przypadku nie osiągnięcia wskazanej ilości promocja zakończy się dnia 31.12.2017 o godzinie 23:59. Licznik nowych kont dostępny pod linkiem: https://www.mydevil.net/oferta.html

Jeśli ktoś jest już użytkownikiem myDevil, to zapraszam do mnie na priv. Będę przedłużał konto i chętnie dodam Twój kod polecający, abyś dostał 20% z mojego abonamentu. Mnie to nic nie kosztuje, a mogę komuś pomóc i postawić wirtualne piwo, co chętnie zrobię.

Z drugiej strony – jeśli przedłużając swój hosting dodasz mój kod polecający OSFJLQ4MJQ , będzie mi bardzo miło i postawisz mi tym samym wirtualne piwo po znajomości 🙂

 

 

Obrazek pochodzi ze strony http://mlecznepodroze.onet.pl

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.