Kod rabatowy na nofluffcoder.com na śpiochy i kubek


Dziś mam dla Was pomysł na zabawny prezent i kod rabatowy do nowego sklepu nofluffcoder.com z gadgetami IT. Zapraszam 🙂

Miesiąc temu brałem udział w konkursie na fanpage’u nofluffjobs. Do wygrania był fajny kubek, a akurat w pracy ktoś mi zwędził mój prywatny i miałem braki. Chyba każdy z nas lubi takie gadżety, najlepiej widać to na wszelkiego rodzaju konferencjach:D I tak się jakoś złożyło, że udało mi się wygrać ich konkursiwo. Kubek dotarł, całkiem dobrze się z niego pije. Wydaje się że ma cięższe dno, przez co mniej mi lata po biurku gdy go zahaczę ręką.

 

Korzystając z bycia w kontakcie z założycielami nofluff, poprosiłem ich o jakiś rabat dla znajomych. W sumie nie liczyłem, że coś z tego wyjdzie, ale trzeba się uczyć wychodzić z piwnicy i negocjować 🙂 No i tak się fajnie zdarzyło, że nofluff podrzucił mi kod rabatowy. Ważny do końca miesiąca na ich nowym portalu http://nofluffcoder.com. Zniżka o 5%, gdybyście coś zamawiali dla znajomych to zawsze coś zostaje w kieszeni. Mają koszulki, kubki i kilka innych rzeczy. Posegregowane w kategoriach He, She, Little i Gadżety. Little jest moim faworytem i jestem bardzo ciekawy, co najlepiej im się sprzedaje.

Dzień dobry,
podsyłamy wspomniany wcześniej kod zniżkowy: nofluff 
Ważność: 31 lipiec 2017 godzina 23:59
Pozdrawiamy serdecznie
No Fluff Jobs

Ceny i produkty możecie obejrzeć na ich stronie, np klikając tu w link. Nie ma żadnego refa. Ale za to są zabawne śpioszki, idealne na zabranie dziecka na firmowy piknik 😀


Trzymajcie się, dobrego weekendu i do przeczytania już niedługo!

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.