Abecadło przedsiębiorcy – jak założyć i prowadzić własną firmę


Jak założyć firmę? Co trzeba wiedzieć i na co uważać? Wszystko, co musisz wiedzieć jak założyć i prowadzić własną firmę. Działalność gospodarcza bez tajemnic. Lista rzeczy, które musisz wiedzieć! 

Kilka osób podpytywało o zebranie treści w jednym miejscu. Posortowanie, ustawienie logicznej kolejności, aby przeczytać kilka wpisów od deski do deski i dowiedzieć się o co chodzi z tym b2b. Zatem gotowe!  Sprawdźcie jak założyć i prowadzić własną firmę!

Nadszedł ten czas 🙂 Postanowiłem zebrać w jednym miejscu wszystkie ważne informacje o sposobach rozliczenia i prowadzenia własnej firmy. Chciałbym, aby osoby nowe w temacie B2B mogły w razie potrzeby szybko skorzystać z wiedzy jak założyć i prowadzić własną firmę. Na moim blogu pojawiło się już wiele wpisów o prowadzeniu firmy, a pojawi się pewnie dużo więcej. Wszystkie najważniejsze będą na bieżąco dodawane do ABECADŁA PRZEDSIĘBIORCY – aby nowe osoby mogły szybko i w rozsądnej kolejności zaznajomić się z podstawami pracy na kontrakcie. Wiem jak to jest zaczynać, więc chciałbym Wam zmniejszyć próg wejścia do świata pracy na kontrakcie. Mam nadzieję, że moje materiały pomogą wielu z Was!

Znajdziecie tam wiele informacji na start, jeszcze przed rozpoczęciem własne DG. Następnie dowiecie się jak założyć firmę,  jak znaleźć księgową, biuro, co możecie rozliczyć i jak wybrać solidne konto firmowe. Wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu.

Zerknijcie proszę na stronę ABECADŁA PRZEDSIĘBIORCY

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.