infakt free

Darmowy program do księgowości od inFakt czyli prześwietlamy Plan Darmowy


Właśnie uruchomiono darmowy program do księgowości od inFakt. Plan Darmowy jest świetny dla rozpoczynających przygodę z B2B programistów czy lekarzy, albo do testu systemu. Zobaczcie co możecie dostać w tej ofercie!

Spis treści

Prześwietlamy Plan Darmowy!

W ramach darmowego programu do księgowości od inFaktu – Planu Darmowego – możemy bezpłatnie wystawić 3 faktury przychodowe oraz dodać 3 dokumenty kosztowe miesięcznie. W ramach pakietu mamy nieograniczony dostęp do konsultacji z księgowymi pracującymi w Dziale Obsługi Klienta. Jest on do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22. Poniżej prześwietlam dla Was ofertę.

Dla kogo Plan Darmowy od inFakt?

Oferta jest skierowana wyłącznie do nowych klientów lub klientów, którzy korzystali tylko z programu do fakturowania. Nie dotyczy obecnych klientów biura rachunkowego.

Czas trwania oferty?

Nie ma limitu czasowego – zarówno trwania oferty, jak i korzystania z niej. Darmowy program do księgowości w inFakcie będzie teraz w stałej ofercie!

Co oferuje darmowy program do księgowości inFaktu?

– Wystawianie 3 faktur miesięcznie
– Dodawanie 3 kosztów miesięcznie
Automatyczne generowanie KPIR
Automatyczne generowanie deklaracji VAT-7
Automatyczne generowanie deklaracji PIT-5
Obliczanie aktualnych składek ZUS
Generowanie KPiR w wersji online albo do jednego pliku PDF
– Wysyłanie do urzędów deklaracji VATi PIT bezpośrednio z aplikacji (Za wysłaną deklarację otrzymasz Urzędowe Potwierdzenie Odbioru)
Generowanie i wysyłka JPK prosto z aplikacji
Wsparcie zespołu księgowego (Kontakt możliwy 7 dni w tygodniu w godzinach od 7 do 22)
– Definiowanie faktur, listy klientów, wyszukiwanie danych firmowych po NIPie, własne szablony faktur i logo na fakturze

Czy potwierdzenia płatności podatków wchodzą w skład limitu dokumentów?

Potwierdzenia płatności PIT, VAT i ZUS nie wchodzą w skład miesięcznego limitu 3 dokumentów. Do limitu liczą się tylko faktury kosztowe i ewentualnie dowody wewnętrzne (np za otrzymaną premię bankową czy potwierdzenie płatności składki OIL dla lekarza).

Jak włączyć Plan Darmowy dla księgowości?

Zaraz po utworzeniu nowego konta w programie do księgowości domyślnym pakietem jest dla nas Plan Darmowy.

Jeśli potrzebujemy miesięcznie wystawiać więcej niż trzy faktury i księgować więcej niż 3 koszty, to wówczas musimy zapłacić za dostęp do Planu Premium. Zyskujemy wówczas nieograniczoną ilość faktur i dokumentów kosztowych. Jeśli zaś zmieścimy się w tym limicie (dla małego przedsiębiorcy z niewielkimi kosztami jest to na prawdę możliwe i realne!), nie płacimy zupełnie nic. I za darmo otrzymujemy przyjazny system do księgowania w naszej firmie.

Jeśli nie zmienimy planu taryfowego na płatny, to będziemy cały czas używać wersji darmowej. Jeśli choć raz zechcemy przejść na płatny program, to już nie będziemy mogli zrobić wycofania się do darmowej wersji. Ale ceny nie są też znowu olbrzymie, szczególnie uwzględniając obecną promocję, o czym poniżej.

Jak wygląda interfejs aplikacji?

Gdyby ktoś był ciekawy jak wygląda aplikacja do księgowości od środka, to można zobaczyć kilka ekranów na poniższym filmiku. Pokazuje to możliwości systemu 🙂

Promocja na Pakiet Premium!

Oprócz Planu Darmowego inFakt zrobił tez świetną promocję dla bardziej wymagających klientów. Mamy tu Plan Premium, który posiada wszystko co w planie darmowym + nielimitowaną ilość wystawianych faktur i nielimitowaną ilość faktur kosztowych, dowodów wewnętrznych, etc. Jego regularna cena do 39 zł miesięcznie / 468 zł rocznie (ceny netto).

Jeśli wykupicie z góry roczny abonament na samodzielną księgowość w inFakt, to pierwszy rok otrzymacie za pół ceny! Czyli 19,50 zł miesięcznie / 234 zł rocznie (ceny netto). Promocja będzie jeszcze trwała do ostatnich miesięcy 2018 roku, więc mamy czas żeby skorzystać. Ważne jest tylko, aby wykupić od razu abonament na cały rok – inaczej nie skorzystamy z promocji -50%

A co z Planem Darmowym? Możecie rozpocząć współpracę z inFaktem korzystając z  darmowego programu do księgowości – Planu Darmowego – a potem jeśli promocja nadal będzie obowiązywać, to przy wykupieniu rocznego abonamentu dostajecie Plan Premium nadal za pół ceny!

Cebula Deal Pakietu Premium, czyli Premium na rok za 210zł!

Jeśli założysz konto z czyjegoś polecenia (np mojego), to dostaniesz -10% na pierwszą płatność! Czyli jeśli opłacisz roczny promocyjny abonament za 234 zł, to finalnie zapłacisz 10% mniej! Czyli tylko 210,60 zł netto! 🙂 Różnica to aż 257,40 zł netto / 310,60 brutto! Polecam promocję!
P.S. Potwierdzone z konsultantem online.

Dlaczego polecam?

Jestem użytkownikiem inFaktu od początku mojej przygody z B2B i mogę z czystym sumieniem rekomendować ich usługi. Korzystam z tego biura na co dzień,  mam dedykowaną księgową, dopytuję czasem o coś dyżurną księgową klikając na stronie głównej przycisk Księgowi Online w prawym dolnym rogu strony. Wszystko działa, nie muszę się o to martwić 🙂 Mam też porównanie z interfejsami innych biur rachunkowych online i tym bardziej polecam inFakt. Zrobili kawał dobrego oprogramowania, oby trzymali ten poziom.

Ponadto jeśli założysz konto z czyjegoś polecenia (np mojego bądź od kogoś innego), to dostaniesz -10% na pierwszą płatność (nawet na opłatę roczną jeśli zapłacisz w ten sposób!). Bez względu na to, czy zakładasz droższe biuro rachunkowe i dostaniesz rabat od razu, czy obecnie potrzebujesz tylko pakiet darmowy księgowości, a może za kilka lat czy miesięcy zdecydujesz się na płatny pakiet powyżej 3 faktur kosztowych miesięcznie. Pierwsza płatność to pierwsza płatność, nie ważne czy dziś czy za dwa lata. Rabat i tak będzie Ci przysługiwał za założenie konta z polecenia znajomego 🙂 Dlatego warto rejestrować się z czyjegoś polecenia.

Osoba polecająca dostanie drobną prowizję za nowego klienta, więc jest to sytuacja obopólnej korzyści. Jeśli pomogłem Ci podjąć decyzję, to będzie mi niezmiernie miło gdy użyjesz mojego kodu polecającego. Będę miał dzięki temu rabat na swój abonament.

Ale najważniejszym jest, żeby dobrze prowadziło Ci się swoją firmę. Powodzenia!

Abecadło przedsiębiorcy

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.