Wyzwanie 30 dni #next10 10/30 – największe kanały JAVA JUG POLSKA na YOUTUBE – znajdź swoje miasto!


Po co tracić czas na wybór kolejnych zadań, skoro można je wcześniej zdefiniować. Dziś mamy genialną listę nagrań na youtube z JAVA JUG Polska! Sprawdź, czy znalazłem JUGa z Twojego  miasta!

Cześć! Skoro tu trafiłeś, to musiałeś zauważyć wpis pod vlogiem Mirka Burnejko, w moim RSSie albo w podsumowaniu na jvm-bloggers (świetnym agregatorze aktualnie prowadzonych javowych blogów). Mirek w którymś z ostatnich vlogów rzucił w eter pomysł trenowania swojej wytrwałości za pomocą regularnych 30 kolejnych dni robienia czegoś twórczego. Znalazłem go w pewną środę w południe, bo zaskoczyły mnie komentarze pod którymś z  jego blogów. I po nitce do kłębka dowiedziałem się o co chodzi.

Postanowiłem zatem uzupełnić swój backlog życiowy. Nie raz miałem problem do jakiej knajpy wyjść na niedzielny obiad, co obejrzeć w piątkowy wieczór albo jaki temat opisać  na blogu. Niby pomysłów mamy dużo, ale w pewnym momencie możemy poczuć na własnej efekt skórze klęski urodzaju. Fajnie jest spisać pewne rzeczy, choćby żeby podzielić się nimi ze znajomymi, zamiast zanudzać o tym kolejny raz podczas kawy 🙂

Planem na dziś miały być Java konferencje w Polsce, ale plany nieco mi się zmieniły. Szukając nagrań z kolejnych konferencji, trafiłem na kilka JUGów. Potem następne, następne, aż zebrałem aż 10 kanałów grup Java User Group z całej Polski! Coś niesamowitego, solidna dawka JAVA JUG POLSKA NA YOUTUBE!

Jeśli znacie inne kanały na youtube bądź vimeo (może jeszcze gdzieś indziej?), koniecznie dajcie znać w komentarzach! Dla mnie niespodzianką były nagrania z Rzeszowa, gdyż organizatorzy wspominali o nagrywaniu, ale nie podzielili się linkiem na facebooku. Więc robię to za nich 🙂

#NEXT10 KANAŁÓW JAVA JUG POLSKA NA YOUTUBE

  1. Toruń JUG: https://www.youtube.com/channel/UCLuHypXd9ODOivs7gRpxNZg

  1. Wrocław JUG: https://www.youtube.com/channel/UCvj_1SWNU4diTM2Z2KCUHug

  1. Warsaw JUG: https://www.youtube.com/channel/UC2coGyxf5x_CzJ3l4F-N-Sw

  1. Trójmiasto JUG: https://www.youtube.com/channel/UCU5x5RmlIUUTyZIQKZkXHUw

  1. Rzeszów JUG: https://www.youtube.com/channel/UC_G8Ne1ZVfPXFplKOED94Ew

  1. Poznań JUG: https://www.youtube.com/channel/UCNQqIfvcYb1nWNFP-X1woAQ

  1. Łódź JUG: https://www.youtube.com/user/juglodz

  1. Szczecin JUG: https://www.youtube.com/channel/UCMOsCZzDltMz4XdH8_fvV7Q

  1. Lublin JUG: https://www.youtube.com/playlist?list=PLmB9zOCKwySGaEApHGPHdpnsuq0dZeU6j

  1. Kielce Java: https://www.youtube.com/channel/UCK7Ljj3-Nf9HJydm22MMckA/videos

Miłego oglądania dla Was wszystkich i spokojnego weekendu!

Obrazek znalazłem na stronie organizacji http://next10.org/ , mam nadzieję że nie będą mieć nic przeciwko użyczenia ich pięknego logo.

Abecadło przedsiębiorcy

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.