Wielkanocny kiermasz książkowy i 4 godzinne ciało za pół ceny


Z okazji Wielkanocy na ebookpoint mamy prawie 3000 tytułów w czterech kategoriach cenowych: 6,90zł, 9,90zł, 14,90zł oraz 19,90zł. Znajdziesz wśród nich zarówno ebooki, jak i audiobooki – a szaleć możesz aż do 2 kwietnia.

Od ostatniego wpisu kończącego serię #next30 minęło już trochę czasu. Musiałem odpocząć od wpisów, a poza tym trafił mi się genialny projekt poboczny nad którym spędzałem każdą wolną chwilę przez prawie miesiąc. Wyszedłem z fazy logiki dla MVP, teraz projektuję interfejs w JavieFX. Następnie dodatkowe bajery, potem zabezpieczenia, może nawet kiedyś uda się licencjonować taką zabawkę. Czas pokaże. Zabawy i satysfakcji z pracy nad tą aplikacją mam za to niesamowicie dużo 😉

Od dłuższego czasu zbierałem się do kupna 4-godzinnego ciała autorstwa Tima Ferrisa. Mirek Burnejko mocno ją polecał i widać było, że mechanizmy z niej po prostu działają. Miałem ją na liście do zamówienia na dalszą przyszłość, ale w związku z obecną promocją postanowiłem dokupić tą jedną jedyną książkę więcej do mojej biblioteczki.

Skoro więc sam kupiłem, to Was też poinformuję o promocji – może ktoś się skusi tak jak ja 🙂 A do tego podrzucam kilka innych ciekawych propozycji.

P.S. Promocja trwa aż do Lanego Poniedziałku, ale bądźmy realistami i oszczędzajmy czas. Jeśli chcecie kupić, po prostu coś kupcie od razu i miejcie to z głowy. Najgorzej jest chyba analizować wielokrotnie pewne małe decyzje. Czasem takie kilkukrotne wracanie do podjęcia drobnych decyzji może być większym marnotrawieniem czasu, niż oszczędność bądź rezultat z niego wynikające.

Tak, pewnie, każdy to wie. Ale kupując coś w sklepie internetowym: czy widząc pole na kod rabatowy nie zerkasz w googla czy może nie są gdzieś dostępne? I nie marnujesz pół godziny na szukanie i przy okazji czytanie jakichś wpisów na stronach xyz? Czy nie taniej byłoby kupić od razu produkt i zaoszczędzony czas poświęcić na zarabianie pieniędzy albo odpoczynek? 🙂 Michał Sadowski wspominał kiedyś, że ukrywając w Brand24 pole na kody rabatowe – z formularza rejestracyjnego do bodajże zakładki na profilu usera – podbił dość mocno konwersję. Ludzie zbyt długo szukali kodów rabatowych, aż część z nich rezygnowała zupełnie z zakupu. A wystarczyło schować pole na kod rabatowy. Gdyby tylko każdy analizował ruch na stronie jak oni i wyciągał na tej podstawie wnioski 😉

#next6 książek w promocji na ebookpoint!


4-godzinne ciało (ebook) Timothy Ferriss

Czy zastanawialiście się kiedyś jak schudnąć 10 kilogramów w ciągu 30 dni (bez ćwiczeń) na superprostej diecie Slow-Carb? Jak zapobiec przyrostowi tkanki tłuszczowej w okresach obżarstwa (Boże Narodzenie, święta, weekendy)? Jak zwiększyć redukcję tkanki tłuszczowej o 300% za pomocą kilku worków lodu? Jak Tim zapewnił sobie 15-kilogramowy przyrost mięśni w ciągu 28 dni, nie zażywając sterydów i spędzając w siłowni w sumie 4 godziny?

 


Siła nawyku (ebook) Charles Duhigg

Nawyki kształtują nasze życie. Przyzwyczajenie ma ogromną moc. Dlaczego nałogowo palimy, ciągle sprawdzamy informacje na facebooku, ścielimy lub nie ścielimy łóżka, ciągle wybieramy nieodpowiednich partnerów? Charles Duhigg w książce Siła nawykuodpowiada na te i wiele innych pytań. Autor za pomocą konkretnych przykładów pokazuje w jaki sposób wyrobienie nowych, lub zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń może kompletnie odmienić czyjeś życie, funkcjonowanie społeczne czy zawodowe.


Strażnik Bursztynowej Komnaty (ebook) Jolanta Maria Kaleta 

Jest jesień 1991 roku, w Polsce pogłębiają się przemiany ustrojowe. Nad brzegiem Odry znaleziono zwłoki inżyniera Pawła Rylskiego. Z prowadzonego śledztwa niewiele wynika, a na dodatek ulatnia się dokumentacja zmarłego, w której ponoć znajdowało się wiele cennych informacji. Dlaczego ktoś miałby zamordować poszukiwacza jakich setki w Polsce? Może ktoś nie chce, by tajemnica Bursztynowej Komnaty wyszła na jaw?

 


4-godzinny tydzień pracy (ebook) Timothy Ferriss

Jak Tim Ferriss przeszedł od dochodu 40 tysięcy dolarów rocznie przy pracy po 80 godzin tygodniowo do 40 tysięcy MIESIĘCZNIE przy pracy po 4 godziny tygodniowo? Jak zlecić obsługę swojego życia zagranicznym wirtualnym asystentom za pięć dolarów na godzinę i robić to, co się chce jak najbardziej? Rozchwytywani artyści podróżują po świecie, nie porzucając swojej pracy. Jak w ciągu 48 godzin wyeliminować 50% swojej pracy, stosując reguły zapomnianego włoskiego ekonomisty? Jak zamienić długotrwale budowaną karierę na krótkie epizody intensywnej pracy z częstymi miniemeryturami? I wiele więcej 😉


Zjedz tę żabę (audiobook) Brian Tracy

Rozpoczęcie pracy od połknięcia „żaby” gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikającego ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić. Dwadzieścia jeden opisanych tu metod osiągania sukcesu ma za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienia twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Prezentowane strategie to rodzaj szwedzkiego stołu technik pomocnych w osiągnięciu lepszych wyników i poprawy wydajności, których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnej kolejności i sekwencji, jaką uznasz za właściwą. Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej.

Spod zamarzniętych powiek (ebook) Adam Bielecki, Dominik Szczepański 

Ta książka to pierwsza pełna opowieść Adama Bieleckiego o jego osobistej drodze z górniczych Tychów na szczyty najwyższych gór świata. To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu Bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą Gaszerbrum I i Broad Peak. W dramatycznych historiach tych wejść Bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w Himalajach i Karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością.

 

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.