Konstytucja Biznesu 2018 – co to właściwie zmienia?


Od 30.04.2018 wchodzi w życie nowy pakiet ustaw dotyczących przedsiębiorców – konstytucja biznesu. Sprawdź co się zmienia i gdzie szukać informacji o konstytucji.

Właśnie dziś wchodzi w życie konstytucja biznesu – nowy pakiet ustaw, które w pewnym stopniu zmienią sposób zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Muszę przyznać, że materiały od Ministerstwa Rozwoju są wyjątkowo sensowne i konkretne – bardzo pozytywne zaskoczenie 🙂 Stąd też zerknijcie co się zmienia, a o szczegółach poczytajcie na podanych poniżej stronach urzędów.

Co się zmienia?

Sama konstytucja biznesu jest dostępna pod tym linkiem [KLIK!]. Warto przeczytać ją w wolnej chwili, tym bardziej że to tylko 36 stron w pdfie. Wygląda to całkiem korzystnie dla przyszłych przedsiębiorców, ale również przykładowo dla studentów chcących dorobić na allegro czy jakimś małym biznesie internetowym.

 

Zapraszam również do śledzenia Abecadła Przedsiębiorcy [KLIK!] – mojego projektu pomagającego przejść na własną działalność 🙂 Gdy zakładałem swoją firmę miałem wiele pytań, ciężko było znaleźć satysfakcjonujące odpowiedzi na wiele z nich. Wszystkie doświadczenia zebrałem w ciąg wpisów pozwalający w jeden wieczór odkryć tajniki zakładania i prowadzenia własnej firmy. Zobacz sam, może znajdziesz tam coś dla siebie!

Abecadło przedsiębiorcy

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.