Promocja na Egghead! Python, React, GIT, RxJS, NodeJS i inne – tylko do środy za grosze


Uwaga, promocja na Egghead! Chcesz nauczyć się nowych frameworków albo wejść na wyższy poziom w swoich ulubionych? A może Python? Egghead.io to jajogłowa platforma z płatnymi kursami frontendowymi.  I właśnie można kupić abonament w niesamowicie niskiej cenie!

Spis treści

Czym jest Egghead

Dawno dawno temu znalazłem portal egghead. Mają wiele video kursów z technologii frontendowych i narzędzi, co zobaczycie poniżej na obrazkach. Część kursów jest dostępna zupełnie za darmo. Część w całości płatna. Zwykle płatne kursy mają kilka filmików otwartych, aby wiedzieć za co się płaci. W moim odczuciu technologii jest dużo, wiedza jest zarówno podstawowa jak i zaawansowana. A przede wszystkim nie muszę wychodzić z domu na zewnętrzne szkolenie gdy chcę nauczyć się czegoś frontendowego. Wydaje się całkiem sensowne, więc płacę za dostęp do wyselekcjonowanej wiedzy,  która pozwoli mi szybko „wejść” w nową technologię. Profit.

 

 

 

 

Technologie

Na portalu Egghead znajdziecie m.in. kursy z Reacta, Angulara, Vue, Electrona czy Node.js. Otrzymacie materiały dotyczące Rx.JS, Reduxa,  D3.JS (fajne wykresy!) czy React Routera. Jest kurs JS nt State Monad czy Functional JavaScript. Do tego GIT,  NPM,  Flexbox, Docker, MongoDB czy Elasticsearch. Czasem jest to kilka filmików,  czasem kilkadziesiąt. Dużo mięcha.

 

 Ile to kosztuje?

Standardowo $40 za miesiąc,  $240 za pół roku. Do środy jest promocja na humblebundle i można taki kurs kupić za jedyne $20 – czyli ok 72 zł – z dostępem na pół roku. Wszystkie filmiki możecie ściągnąć w HD na dysk, jeśli wolicie uczyć się z nich w parku czy na pikniku.

 

Co jeszcze dostanę?

Oczywiście wszystkie rzeczy z progów niżej. Czyli kilka książek do pythona,  półroczną licencję dla 3 osób na tool Postman PRO,  $50 na DigitalOcean i wiele więcej. Ja kupiłem wczoraj!

No to jak kupić ten kurs?

Jeśli nie jesteście graczami jak ja i nie macie tam jeszcze konta, to załóżcie na humblebundle.com (Jeśli założycie z mojego refa, to ponoć portal postawi mi piwo. Jeśli nie macie nic przeciwko, dzięki z góry!). Następnie wybieracie 7 BUNDLES -> Python dev kit albo wchodzicie sobie na bezpośrednią stronę promocji: https://www.humblebundle.com/software/python-dev-kit-bundle
Można płacić PayPalem lub kartą płatniczą (nie trzeba jej dodawać do konta, można wykonać jednorazową płatność). Jeśli chodzi o kartę, to Revolut działa tu idealnie 😉

Faktura!!!

Portal humblebundle w regulaminie ma zapis,  że sprzedaje swoje produkty TYLKO dla osób fizycznych. Nie ma możliwości wystawienia faktury. Ale i tak promocja jest mega opłacalna!

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.