Konstytucja Biznesu 2018 – co to właściwie zmienia?


Od 30.04.2018 wchodzi w życie nowy pakiet ustaw dotyczących przedsiębiorców – konstytucja biznesu. Sprawdź co się zmienia i gdzie szukać informacji o konstytucji.

Właśnie dziś wchodzi w życie konstytucja biznesu – nowy pakiet ustaw, które w pewnym stopniu zmienią sposób zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Muszę przyznać, że materiały od Ministerstwa Rozwoju są wyjątkowo sensowne i konkretne – bardzo pozytywne zaskoczenie 🙂 Stąd też zerknijcie co się zmienia, a o szczegółach poczytajcie na podanych poniżej stronach urzędów.

Co się zmienia?

Sama konstytucja biznesu jest dostępna pod tym linkiem [KLIK!]. Warto przeczytać ją w wolnej chwili, tym bardziej że to tylko 36 stron w pdfie. Wygląda to całkiem korzystnie dla przyszłych przedsiębiorców, ale również przykładowo dla studentów chcących dorobić na allegro czy jakimś małym biznesie internetowym.

Zapraszam również do śledzenia Abecadła Przedsiębiorcy [KLIK!] – mojego projektu pomagającego przejść na własną działalność 🙂 Gdy zakładałem swoją firmę miałem wiele pytań, ciężko było znaleźć satysfakcjonujące odpowiedzi na wiele z nich. Wszystkie doświadczenia zebrałem w ciąg wpisów pozwalający w jeden wieczór odkryć tajniki zakładania i prowadzenia własnej firmy. Zobacz sam, może znajdziesz tam coś dla siebie!

Abecadło przedsiębiorcy

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Dołącz do newslettera!

Najpopularniejsze posty

Kącik promocji!

Udemy.com Home page 125x125

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.