Wyzwanie 30 dni #next10 28/30 – Gdzie można zaoferować mieszkanie krótkoterminowe dla turystów w Krakowie


Jedziecie na weekend do innego miasta. Aby pospacerować, na szkolenie, konferencję, może na delegację. Jeśli nie w hotelu, to gdzie można zaoferować mieszkanie krótkoterminowe dla turystów? Jakich używacie do tego portali?

Cześć! Skoro tu trafiłeś, to musiałeś zauważyć wpis pod vlogiem Mirka Burnejko, w moim RSSie albo w podsumowaniu na jvm-bloggers (świetnym agregatorze aktualnie prowadzonych javowych blogów). Mirek w którymś z ostatnich vlogów rzucił w eter pomysł trenowania swojej wytrwałości za pomocą regularnych 30 kolejnych dni robienia czegoś twórczego. Znalazłem go w pewną środę w południe, bo zaskoczyły mnie komentarze pod którymś z  jego blogów. I po nitce do kłębka dowiedziałem się o co chodzi.

Postanowiłem zatem uzupełnić swój backlog życiowy. Nie raz miałem problem do jakiej knajpy wyjść na niedzielny obiad, co obejrzeć w piątkowy wieczór albo jaki temat opisać  na blogu. Niby pomysłów mamy dużo, ale w pewnym momencie możemy poczuć na własnej efekt skórze klęski urodzaju. Fajnie jest spisać pewne rzeczy, choćby żeby podzielić się nimi ze znajomymi, zamiast zanudzać o tym kolejny raz podczas kawy 🙂

Wyobraźcie sobie, że jedziecie na weekend do innego miasta. Aby pospacerować, na szkolenie, konferencję, może na delegację. Jeśli nie w hotelu, to gdzie można zaoferować mieszkanie krótkoterminowe dla turystów? Jakich używacie do tego portali, aby znaleźć nocleg?

Osobiście w pierwszej kolejności zaglądam na Airbnb i zwykle tam coś znajduję. Jeśli nad naszym morzem, to pewnie nocowanie.pl . A Wy z czego korzystacie?

Zastanawiam się gdzie warto szukać noclegów i z drugiej strony gdzie opłaca się wystawiać ogłoszenia jako wynajmujący 🙂 Pomożecie?

NEXT#10 GDZIE MOŻNA ZAOFEROWAĆ MIESZKANIE DLA TURYSTY W POLSCE

  1. airbnb.com
  2. booking.com
  3. olx.pl
  4. gumtree.pl / lokalne portale
  5. nocowanie.pl
  6. eholiday
  7. e-turysta
  8. meteor-turystyka.pl
  9. e-nocleg.pl
  10. bookapart.com

Obrazek znalazłem na stronie organizacji http://next10.org/ , mam nadzieję że nie będą mieć nic przeciwko użyczenia ich pięknego logo.

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.