Jak otrzymać rok darmowej księgowości dla nowej firmy w wFirma


W tym wpisie chciałbym przedstawić Wam świetny program aktywizacji, dzięki któremu otrzymacie rok bezpłatnego dostępu do księgowości online w wFirma.pl. Zapraszam!

Jakiś czas temu dowiedziałem się o świetnej inicjatywie Dolnośląskiej Grupy Wspierania Biznesu, w której współdziała wFirma.pl. Jest to Program Aktywizacji i dostępny jest pod tym linkiem.

Program jest skierowany do osób, które założyły swoją działalność gospodarczą w ostatnich 60 dniach. Wsparcie polega na bezpłatnym udostępnieniu przez 12 kolejnych miesięcy usług księgowości internetowej w wFirma.pl. System wydaje się całkiem sensowny i można w nim spokojnie poprowadzić swoją Księgę Przychodów i Rozchodów KPiR.

Aby przyłaczyć się do programu, należy wypełnić podać adres mailowy dla zakładanego konta i NIP firmy. Pamiętajcie, aby podawać adres z gmaila i ewentualnie przejrzycie SPAM – niestety na adres z konta w prywatnej domenie nie przyszedł mail aktywacyjny, choć powinien (testpwane kilkukrotnie). W razie problemów piszcie na adres biuro (na) dgwb.pl i dostaniecie wsparcie w zakładaniu konta.

Jeśli chodzi zaś o samą wFirmę, to dostajecie roczny abonament na średni pakiet Księgowość Online, który jest dość rozbudowany. Obejmuje fakturowanie, obsługę kosztów, sklepu internetowego, kasy fiskalnej, JPK, wsparcie mailowe księgowej i wiele więcej. Szczegóły pakietów linkuję tutaj. Po tym okresie abonament wynosi 33.33zł netto, co jest jednym z najtańszych na rynku.

[NEW] Ale są też obecnie inne możliwości 🙂 Końcem 2017 roku uruchomiono darmowy program do księgowości od inFakt. Plan Darmowy jest świetny dla rozpoczynających przygodę z B2B programistów czy lekarzy, albo do testu systemu. Dla małej liczby faktur może się okazać, że cały czas będziecie mieć ich księgowość za darmo! Zobaczcie zresztą sami co możecie dostać w tej ofercie, zapraszam do osobnego wpisu na ten temat. 

 

Abecadło przedsiębiorcy

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Dołącz do newslettera!

Najpopularniejsze posty

Kącik promocji!

Udemy.com Home page 125x125

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.