najlepsze konta firmowe

Prześwietlamy iKonto Biznes od Alior Banku – nawet do 1500zł zwrotu rocznie


Chcesz wybrać najlepsze konto firmowe dla swojej działalności? Dla Ciebie prześwietlę najkorzystniejsze oferty bankowe i pomogę zarabiać na posiadaniu konta.

Spis treści

Wstęp – dlaczego to robię

Kilka lat temu zainteresowała mnie promocja w banku BPH, gdzie każdego miesiąca dostawało się zwrot kilku procent za zakupy. Założyłem więc tam swoje drugie konto tylko po to, aby płacić z niego za zakupy i otrzymywać co miesiąc nagrodę od banku. Nie ukrywam, że bardo mi się to spodobało 🙂 Potem były inne konta, inne nagrody. Przyzwyczaiłem się, że to bank powinien nam płacić za obsługę konta – nie na odwrót!

Gdy szukałem konta dla swojej jednoosobowej firmy, szukałem które będzie darmowe, aby nie płacić 20zł miesięcznie. Okazało się, że to bank może płacić mi, a nie odwrotnie! Dlatego też zebrałem tutaj oferty różnych banków, które uważam za interesujące. Osobiście moim głównym kontem jest obecnie mBank, który zwraca mi co miesiąc 50zł za wykonanie obowiązkowego przelewu do ZUSu (promocja z końcówki zeszłego roku)!

Często podrzucam znajomym takie oferty, aby i oni mogli zarobić na swoim koncie. Dlatego też postanowiłem zebrać parametry kont w jednym miejscy, aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie.

Polecam konto

Niektóre banki stosują system nagradzania za polecenie komuś konta. Dlatego też przy niektórych z nich zostawię swój numer/kod polecający. Jeśli go użyjecie, bank dorzuci się do mojej skarbonki na oczyszczacz powietrza na krakowski smog 😉 Nie jest to obowiązkowe, nie dowiem się też personalnie kto założył konto – wszystko jest poufne. Ale za każde użycie kodu będę bardzo wdzięczny.

Są również banki, które nagradzają obie strony za założenie konta z polecenia. Jeśli trafi się taka oferta, na pewno o tym przeczytacie.

Co analizuję w ofercie banku?

Każde konto poddaję analizie pod kątem pewnych kluczowych informacji. Dzięki temu wiesz doskonale na co należy uważać, ile konto może Cię kosztować bądź ile możesz na nim zyskać.

1. Ile można zarobić
2. Do kiedy obowiązuje oferta
3. Kto może wziąć w niej udział?
4. Czy wniosek można złożyć przez internet (przelew złotówkowy/kurier)?
5. Warunki do spełnienia, aby KONTO było darmowe
6. Warunki do spełnienia, aby KARTA była darmowa
7. Opłaty za najczęściej używane funkcje
* przelew do innego banku
* przelew Natychmiastowy (Express ELIXIR)
* szybki przelew (Blue Media)
* zlecenie stałe (stworzenie/modyfikacja/wykonanie)
* wypłata z bankomatów
* opłata za komunikaty autoryzacyjne SMS
8. Kiedy otrzymamy pieniądze z nagrody?
9. Wskazówki

Wskazówki o czym należy pamiętać zarabiając na kontach firmowych!

Zarabianie na kontach firmowych jest łatwe, ale trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Zobaczcie sami o jakie kwestie chodzi! Zapraszam do artykułu 🙂

 

Ranking zarabiających kont firmowych!

 

Alior Bank – iKonto Biznes! Zobacz jak zyskać do 1620zł

Idea Bank – Firma to ja! Zobacz jak zyskać do 600zł!

Zobacz wszystkie oferty kont firmowych!

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.