Jak otrzymać rok darmowej księgowości dla nowej firmy w wFirma


W tym wpisie chciałbym przedstawić Wam świetny program aktywizacji, dzięki któremu otrzymacie rok bezpłatnego dostępu do księgowości online w wFirma.pl. Zapraszam!

Jakiś czas temu dowiedziałem się o świetnej inicjatywie Dolnośląskiej Grupy Wspierania Biznesu, w której współdziała wFirma.pl. Jest to Program Aktywizacji i dostępny jest pod tym linkiem.

Program jest skierowany do osób, które założyły swoją działalność gospodarczą w ostatnich 60 dniach. Wsparcie polega na bezpłatnym udostępnieniu przez 12 kolejnych miesięcy usług księgowości internetowej w wFirma.pl. System wydaje się całkiem sensowny i można w nim spokojnie poprowadzić swoją Księgę Przychodów i Rozchodów KPiR.

Aby przyłaczyć się do programu, należy wypełnić podać adres mailowy dla zakładanego konta i NIP firmy. Pamiętajcie, aby podawać adres z gmaila i ewentualnie przejrzycie SPAM – niestety na adres z konta w prywatnej domenie nie przyszedł mail aktywacyjny, choć powinien (testpwane kilkukrotnie). W razie problemów piszcie na adres biuro (na) dgwb.pl i dostaniecie wsparcie w zakładaniu konta.

Jeśli chodzi zaś o samą wFirmę, to dostajecie roczny abonament na średni pakiet Księgowość Online, który jest dość rozbudowany. Obejmuje fakturowanie, obsługę kosztów, sklepu internetowego, kasy fiskalnej, JPK, wsparcie mailowe księgowej i wiele więcej. Szczegóły pakietów linkuję tutaj. Moim zdaniem to bardzo dobra oferta i szkoda byłoby nie skorzystać. Po tym okresie abonamet wynosi 33.33zł netto, co jest chyba jednym z najtańszych na rynku. Szczególnie, że macie dostęp do kontaktu mailowego z księgową.

Korzystajcie póki możecie, fajnie miec rok darmowej księgowości!

 

 

No votes yet.
Please wait...
Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

Więcej niż na blogu

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Promocja na helionie!

Software Craftsman. Profesjonalizm, czysty kod i techniczna perfekcja

autor: Sandro Mancuso

Cena: 59.00 zł
(Cena e-booka: 47.20 zł)

bestseller

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.