Wyzwanie 30 dni #next10 17/30 – Nagrania z konferencji medycznych


Po co tracić czas na wybór kolejnych zadań, skoro można je wcześniej zdefiniować. Dziś wpis z dedykacją dla żony, czyli lista zebrane nagrania z konferencji medycznych.

Cześć! Skoro tu trafiłeś, to musiałeś zauważyć wpis pod vlogiem Mirka Burnejko, w moim RSSie albo w podsumowaniu na jvm-bloggers (świetnym agregatorze aktualnie prowadzonych javowych blogów). Mirek w którymś z ostatnich vlogów rzucił w eter pomysł trenowania swojej wytrwałości za pomocą regularnych 30 kolejnych dni robienia czegoś twórczego. Znalazłem go w pewną środę w południe, bo zaskoczyły mnie komentarze pod którymś z  jego blogów. I po nitce do kłębka dowiedziałem się o co chodzi.

Postanowiłem zatem uzupełnić swój backlog życiowy. Nie raz miałem problem do jakiej knajpy wyjść na niedzielny obiad, co obejrzeć w piątkowy wieczór albo jaki temat opisać  na blogu. Niby pomysłów mamy dużo, ale w pewnym momencie możemy poczuć na własnej efekt skórze klęski urodzaju. Fajnie jest spisać pewne rzeczy, choćby żeby podzielić się nimi ze znajomymi, zamiast zanudzać o tym kolejny raz podczas kawy 🙂

Dziś wpis z dedykacją dla żony, czyli lista zebrane nagrania z konferencji medycznych. Ze szczególnym naciskiem na onkologię. Miałem jej wysłać taką listę, żeby zerknęła w wolnym czasie, ale widzę że nie prędko będzie miała jakikolwiek wolny czas… Szanuj lekarza swego, żeby nie rzucił tego wszystkiego i nie wyjechał na Sri Lankę jako pasterz lam.

#NEXT10 ONKO NAGRANIA Z KONFERENCJI MEDYCZNYCH

 1. International Medical Students’ Conference Cracow 2016
 2. IMC Wroclaw
 3. Exponential Medicine
 4. The University of Vermont Cancer Center
 5. Breast Cancer Conference 2015
 6. American College of Radiation Oncology
 7. Prostate Cancer Conference 2015
 8. Breast Cancer Conference 2015 
 9. Stanford Medicine X
 10. Design of Medical Devices Conference 2016
 11. Medical Cannabis Conference 2015
 12. SMACC (SMACC is a high impact Critical Care academic meeting fused with cutting edge social media to deliver innovation with education) 
 13. AgeManagmentMedicine 2017
 14. UCD Pre-Health Conference Keynotes & Workshops 2015
 15. Osmecon Case studies 2014

 

Obrazek znalazłem na stronie organizacji http://next10.org/ , mam nadzieję że nie będą mieć nic przeciwko użyczenia ich pięknego logo.

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.