Wyzwanie 30 dni #next10 18/30 – Polskie podcasty do przesłuchania


Po co tracić czas na wybór kolejnych zadań, skoro można je wcześniej zdefiniować. Poznaj moją listą top 10 na najciekawszy polski podcast. Znajdź cos dla siebie!

Cześć! Skoro tu trafiłeś, to musiałeś zauważyć wpis pod vlogiem Mirka Burnejko, w moim RSSie albo w podsumowaniu na jvm-bloggers (świetnym agregatorze aktualnie prowadzonych javowych blogów). Mirek w którymś z ostatnich vlogów rzucił w eter pomysł trenowania swojej wytrwałości za pomocą regularnych 30 kolejnych dni robienia czegoś twórczego. Znalazłem go w pewną środę w południe, bo zaskoczyły mnie komentarze pod którymś z  jego blogów. I po nitce do kłębka dowiedziałem się o co chodzi.

Postanowiłem zatem uzupełnić swój backlog życiowy. Nie raz miałem problem do jakiej knajpy wyjść na niedzielny obiad, co obejrzeć w piątkowy wieczór albo jaki temat opisać  na blogu. Niby pomysłów mamy dużo, ale w pewnym momencie możemy poczuć na własnej efekt skórze klęski urodzaju. Fajnie jest spisać pewne rzeczy, choćby żeby podzielić się nimi ze znajomymi, zamiast zanudzać o tym kolejny raz podczas kawy 🙂

Słuchacie podcastów? Jadąc komunikacją miejską do pracy, sprzątając mieszkanie, jadąc w trasę? Macie swoje ulubione? Dziś podzielę się listą moich 10 podcastów, których w miarę możliwości staram się słuchać.

Na liście podaję ich autorów i tytuły. Gdy wpiszcie do swojej aplikacji do słuchania podcastów, na pewno je znajdziecie. Osobiście używam Podcast Addict na system Android.

Czego słuchacie? Podzielcie się proszę czymś spoza listy!

#NEXT10 POLSKIE PODCASTY

  1. Michał Szafrański: Więcej niż oszczędzanie pieniędzy – oszczędzanie, zarabianie, nieruchomości, negocjowanie, ach duże tego jest 🙂
  2. Maciej Aniserowicz: Devtalk – programistyczny głos w Twoim domu!
  3. Marcin Iwuć: Finanse bardzo osobiste – audycja pełna wiedzy o pieniądzach: polecam też odcinek „czerwona teczka” – daje do myślenia
  4. Marek Jankowski: Mała wielka firma – masa ciekawych, biznesowych tematów
  5. Dominik Juszczyk: Z pasją o mocnych stronach – zrób test Gallupa, dowiedz się jak rozwijać swoje talenty
  6. Radosław Budnicki: Lepiej teraz – poznaj swoje mocne strony, zrób test Gallupa, dowiedz się jak rozwijać swoje talenty
  7. Wojciech Wawrzak: Prawo dla kreatywnych – RODO, prawa autorskie i inne
  8. Kya: Nerdy nocą – coś historycznego 😉
  9. Radosław Budnicki: Lepiej teraz – ciekawe wywiady na różne tematy związane z rozwojem zawodowym
  10. Adam Grzesik: Zarabiam w biznesie – masa wskazówek dotyczących prowadzenia biznesu, dobrze się słucha Adama.

Obrazek znalazłem na stronie organizacji http://next10.org/ , mam nadzieję że nie będą mieć nic przeciwko użyczenia ich pięknego logo.

Abecadło przedsiębiorcy

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.