Wyzwanie 30 dni #next10 19/30 – Kto jest twoim mentorem?


Po co tracić czas na wybór kolejnych zadań, skoro można je wcześniej zdefiniować. Kogo cenicie za jego pracę? Od kogo się uczycie i czerpicie wiele z twórczości? Kto jest waszym mentorem?

Cześć! Skoro tu trafiłeś, to musiałeś zauważyć wpis pod vlogiem Mirka Burnejko, w moim RSSie albo w podsumowaniu na jvm-bloggers (świetnym agregatorze aktualnie prowadzonych javowych blogów). Mirek w którymś z ostatnich vlogów rzucił w eter pomysł trenowania swojej wytrwałości za pomocą regularnych 30 kolejnych dni robienia czegoś twórczego. Znalazłem go w pewną środę w południe, bo zaskoczyły mnie komentarze pod którymś z  jego blogów. I po nitce do kłębka dowiedziałem się o co chodzi.

Postanowiłem zatem uzupełnić swój backlog życiowy. Nie raz miałem problem do jakiej knajpy wyjść na niedzielny obiad, co obejrzeć w piątkowy wieczór albo jaki temat opisać  na blogu. Niby pomysłów mamy dużo, ale w pewnym momencie możemy poczuć na własnej efekt skórze klęski urodzaju. Fajnie jest spisać pewne rzeczy, choćby żeby podzielić się nimi ze znajomymi, zamiast zanudzać o tym kolejny raz podczas kawy 🙂

Zastanawialiście się kiedyś jacy ludzie są waszymi biznesowymi autorytetami? Od kogo się uczycie, czerpiecie z jego doświadczenia? Kto wprowadził was w jakąś nową dziedzinę, która wpłynęła na wasze życie? Zebrałem dziś 10 osób, od których w pewnym stopniu czerpię obecnie wiedzę.

Wielka prośba do Was. Wiem, że czytacie ten wpis. Czy możecie podać choć jedną osobę, od której wg Was można czerpać wiedzę biznesową? Gdybyście mogli przy piwie polecić koledze jakieś nazwisko do śledzenia, kto by to był?

Dodajcie proszę choć po jednym nazwisku. Będę Wam bardzo wdzięczny 🙂

#NEXT10 MOJE BIZNESOWE AUTORYTETY

  1. Mirek Burnejko – człowiek od przekraczania własnych granic 🙂
  2. Michał Sadowski – przedsiębiorca, startuper, założyciel Brand 24. Niesamowicie motywująca osoba, dzieląca się wiedzą i doświadczeniami z rozwijaniem międzynarodowej firmy.
  3. Michał Szafrański – dzięki blogowi Michała nauczyłem się wiele o zarządzaniu swoimi finansami
  4. Maciej Aniserowicz – słucham jego wybranych vlogów i muszę przyznać, że znajduję tam dużo fajnej wiedzy na różne tematy IT
  5. Paweł Albrecht – niesamowita osoba w temacie zarządzania nieruchomościami i budowania z tego przychodu pasywnego
  6. Bartek Popiel – podczas studiów czerpałem od Bartka wiele wiedzy w tematach motywacji i zarządzania sobą w czasie
  7. o. Adam Szustak – skarbnica wiedzy o wierze.
  8. cdn
  9. cdn
  10. cdn

Dzięki 🙂

Obrazek znalazłem na stronie organizacji http://next10.org/ , mam nadzieję że nie będą mieć nic przeciwko użyczenia ich pięknego logo.

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.