Wyzwanie 30 dni #next10 20/30 – Pomysły na produktywny poranek


Po co tracić czas na wybór kolejnych zadań, skoro można je wcześniej zdefiniować. Dziś pomysły na produktywny poranek w domu i biurze.

Cześć! Skoro tu trafiłeś, to musiałeś zauważyć wpis pod vlogiem Mirka Burnejko, w moim RSSie albo w podsumowaniu na jvm-bloggers (świetnym agregatorze aktualnie prowadzonych javowych blogów). Mirek w którymś z ostatnich vlogów rzucił w eter pomysł trenowania swojej wytrwałości za pomocą regularnych 30 kolejnych dni robienia czegoś twórczego. Znalazłem go w pewną środę w południe, bo zaskoczyły mnie komentarze pod którymś z  jego blogów. I po nitce do kłębka dowiedziałem się o co chodzi.

Postanowiłem zatem uzupełnić swój backlog życiowy. Nie raz miałem problem do jakiej knajpy wyjść na niedzielny obiad, co obejrzeć w piątkowy wieczór albo jaki temat opisać  na blogu. Niby pomysłów mamy dużo, ale w pewnym momencie możemy poczuć na własnej efekt skórze klęski urodzaju. Fajnie jest spisać pewne rzeczy, choćby żeby podzielić się nimi ze znajomymi, zamiast zanudzać o tym kolejny raz podczas kawy 🙂

Dziś krótkie zastanowienie się na kwestią mojego idealnego poranka. Z naciskiem na mojego, obecnego, w tych a nie innych warunkach. Może z czasem się zmieni. Część pomysłów już działa, a część być może dopiero zadziała 🙂

Dajcie znać co Was wprawia w  dobry nastrój od samego rana 🙂

#NEXT10 POMYSŁY NA MÓJ PRODUKTYWNY PORANEK

#wspólne
1. Przytulanie żony przed wstaniem z łóżka.
2. Wspólne śniadanie.
3. Wypisanie 2 celów na dany dzień.
4. Przejrzenie notatek z dnia poprzedniego.
5. Włączenie Focus 45 na pierwszy okres pracy.
#praca z biura
6. Audiobook/książka w drodze do pracy.
7. Wyjście na siłkę (przygotować rzeczy dzień wcześniej).
#praca z domu
8. Spacer po świeże bułki do sklepu.
9.  Pół godziny czytania książki nietechnicznej.
10. Rozciąganie i pompki.

Dzięki 🙂

Obrazek znalazłem na stronie organizacji http://next10.org/ , mam nadzieję że nie będą mieć nic przeciwko użyczenia ich pięknego logo.

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.