Wyzwanie 30 dni #next10 21/30 – Ostatnia porcja pomysłów na kolejne posty


Po co tracić czas na wybór kolejnych zadań, skoro można je wcześniej zdefiniować. Dziś ostatnia porcja pomysłów na kolejne posty, będzie trochę promocji i produktywności 😉

Cześć! Skoro tu trafiłeś, to musiałeś zauważyć wpis pod vlogiem Mirka Burnejko, w moim RSSie albo w podsumowaniu na jvm-bloggers (świetnym agregatorze aktualnie prowadzonych javowych blogów). Mirek w którymś z ostatnich vlogów rzucił w eter pomysł trenowania swojej wytrwałości za pomocą regularnych 30 kolejnych dni robienia czegoś twórczego. Znalazłem go w pewną środę w południe, bo zaskoczyły mnie komentarze pod którymś z  jego blogów. I po nitce do kłębka dowiedziałem się o co chodzi.

Postanowiłem zatem uzupełnić swój backlog życiowy. Nie raz miałem problem do jakiej knajpy wyjść na niedzielny obiad, co obejrzeć w piątkowy wieczór albo jaki temat opisać  na blogu. Niby pomysłów mamy dużo, ale w pewnym momencie możemy poczuć na własnej efekt skórze klęski urodzaju. Fajnie jest spisać pewne rzeczy, choćby żeby podzielić się nimi ze znajomymi, zamiast zanudzać o tym kolejny raz podczas kawy 🙂

Zaczyna się ostatnia dziesiątka pomysłów na kolejne posty. W tej paczce mamy zarówno coś dla produktywności, rozrywki, jak i pomysły na ciekawe promocje. Znajomi śmieją się ze mnie czasem, że mam promocję na wszystko. Coż, zwykła życiowa zaradność i dobra pamięć 😉 Ale skoro już mogę komuś pomóc zaoszczędzić parę groszy, czemu nie spróbować. Ocenicie sami, a ja i tak będę z tego korzystał.

A może interesuje Was jakiś inny temat? Dajcie znać w komentarzu 🙂

#NEXT10 POMYSŁY NA KOLEJNE POSTY

  1. Pomysły last minute na prezent na dzień kobiet
  2. Jak zaoszczędzić podczas delegacji bądź konferencji
  3. Jak zarobić na koncie bankowym
  4. Gdzie można zaoferować mieszkanie dla turystów
  5. Jak zarobić 20.000zł w jeden dzień
  6. Albumy muzyczne do przesłuchania
  7. Warte uwagi filmy na netflixie
  8. 10 darmowych audiobooków w serwisie audioteka.pl
  9. Pluginy które warto mieć w notepad++
  10. Najlepsze pluginy do strony domowej na wordpresie

Obrazek znalazłem na stronie organizacji http://next10.org/ , mam nadzieję że nie będą mieć nic przeciwko użyczenia ich pięknego logo.

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.