Jak otrzymać rok darmowej księgowości dla nowej firmy w wFirma


W tym wpisie chciałbym przedstawić Wam świetny program aktywizacji, dzięki któremu otrzymacie rok bezpłatnego dostępu do księgowości online w wFirma.pl. Zapraszam!

Jakiś czas temu dowiedziałem się o świetnej inicjatywie Dolnośląskiej Grupy Wspierania Biznesu, w której współdziała wFirma.pl. Jest to Program Aktywizacji i dostępny jest pod tym linkiem.

Program jest skierowany do osób, które założyły swoją działalność gospodarczą w ostatnich 60 dniach. Wsparcie polega na bezpłatnym udostępnieniu przez 12 kolejnych miesięcy usług księgowości internetowej w wFirma.pl. System wydaje się całkiem sensowny i można w nim spokojnie poprowadzić swoją Księgę Przychodów i Rozchodów KPiR.

program aktywizacji

Aby przyłaczyć się do programu, należy wypełnić podać adres mailowy dla zakładanego konta i NIP firmy. Pamiętajcie, aby podawać adres z gmaila i ewentualnie przejrzycie SPAM – niestety na adres z konta w prywatnej domenie nie przyszedł mail aktywacyjny, choć powinien (testowane kilkukrotnie). W razie problemów piszcie na adres biuro@dgwb.pl i dostaniecie wsparcie w zakładaniu konta.

Jeśli chodzi zaś o samą wFirmę, to dostajecie roczny abonament na średni pakiet Księgowość Online, który jest dość rozbudowany. Obejmuje fakturowanie, obsługę kosztów, sklepu internetowego, kasy fiskalnej, JPK, wsparcie mailowe księgowej i wiele więcej. Szczegóły pakietów linkuję tutaj. Po tym okresie abonament wynosi 33.33zł netto miesięcznie, co jest jednym z najtańszych na rynku.

[NEW] Ale są też obecnie inne możliwości 🙂 Końcem 2017 roku uruchomiono darmowy program do księgowości od inFakt. Plan Darmowy jest świetny dla rozpoczynających przygodę z B2B programistów czy lekarzy, albo do testu systemu. Dla małej liczby faktur może się okazać, że cały czas będziecie mieć ich księgowość za darmo! Zobaczcie zresztą sami co możecie dostać w tej ofercie, zapraszam do osobnego wpisu na ten temat. 

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.