Branżowe VLOGi na weekend majowy kogo warto słuchać


Weekend majowy już wkrótce! A skoro szykuje się dużo wolnego czasu, to może zechcecie posłuchać jakichś ciekawych vlogów programistycznych i biznesowych na youtube? Zapraszam do mojego prywatnego zestawienia kogo słucham i słuchać zamierzam 🙂

Zobaczcie również inne wpisy biznesowe!

Czy RSS nadal żyje? Zbiór kanałów RSS o programowaniu i nie tylko
Jak rozpocząć i kontynuować naukę JAVY – 10 świetnych źródeł materiałów do rozwoju zawodowego
Opłata środowiskowa dla programisty i lekarza – jeszcze czas do końca marca

Jak wybrać księgową – 15 rzeczy o które musisz zapytać księgową zanim ją zatrudnisz
Jak wybrać biuro wirtualne w 10 punktach czyli najlepsze cechy wirtualnego biura
Promocja na MyDevil – hosting JAVA, Django, Ruby i Node.JS za pół ceny!
Konkurs wakacyjny i dwa audiobooki do wygrania
Własna firma – co warto wiedzieć? 11 wskazówek
Kiedy nie warto kupować na firmę?
Branżowe VLOGi na weekend majowy kogo warto słuchać
Jakie wydatki możesz wrzucać w koszty firmowe?

 

1. Mirek Burnejko

Niesamowicie energetyczna i interesująca osoba. Od przeszło 300 dni prowadzi codzienne VLOGi na youtube i dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Opowiada o biznesie, rozwoju osobistym, oszczędzaniu, sporcie, ale również o rzeczach przyziemnych. Swój blog realizuje na stronie http://trzypoziomy.pl/ gdzie znajdziecie jego cele rozłożone na trzy stopnie zaawansowania.

Inspirujący, uzależniający, już nawet moja żona go ogląda 🙂 Polecam, polecam, tylko uwaga bo Mireczek mocno uzależnia! Mój numer jeden w tym zestawieniu.

2. Michał Sadowski

Twórca Brand24, monitoruje bezkres internetu i wyłapuje, gdzie ktoś mówi o nim bądź czyjejś marce. Udostępnia ciekawe treści, opowiadając o biznesie i pokazując nowe fantastyczne miejsca nagrywane z drona. Ponadto na swoim facebooku dzieli się mega inspirującymi wrzutki o branży i nie tylko, jak również dzieli się miesięcznymi sukcesami (i nie tylko) swojej firmy. Jeśli interesujesz się startupami i chcesz widzieć jak może rosnąć Twoja firma, to  pamiętaj o Sadku. Bezlitosny egzekutor, bo pomysł to naprawdę niewiele 🙂

3. Maciej Aniserowicz

Programista, organizator konferencji,  ostatnio zaangażowany w jakiś mało znany konkurs Daj się poznać. Kręci ciekawe vlogi dotyczące rozwoju zawodowego dla programistów, które stają się coraz popularniejsze. Ich dopełnieniem są wpisy na jego blogu http://devstyle.pl/ , gdzie znajdziecie masę perełek. Motywuje ludzi, aby stawali się aktywni w naszej programistycznej branży. Szacun Maćku!

 

4. Mateusz Kupilas – Java Dev Matt

Początkowo programista na emigracji, obecnie wrócił do kraju ojców i wspiera młodych programistów na początku ich drogi zawodowej. Słuchałem części jego odcinków za czasów emigracji, ostatnie nieco mniej. Ale i tak zdecydowanie rozpoznawalna osoba w branży, szczególnie wśród młodszych kolegów.

 

5. Patryk Leszczyński

W niedawnym vlogu Mirek opowiadał o kanałach, które śledzi. Wspomniał wówczas m.in. o Patryku, więc pomyślałem że zerknę. Patryk rozpoczął prowadzenie swojej kariery wg metody trzech poziomów, co brzmi bardzo ciekawie. Opowiada o swoich pasjach, produktywności, zajrzyjcie i zobaczcie czy Was nie zainteresuje 😉

 

Kogo jeszcze oglądacie? Podzielcie się proszę swoimi opiniami! Udanego długiego weekendu!

Abecadło przedsiębiorcy

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Cześć!

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tu proces budowania mojej aplikacji EventSearch za pomocą jhipstera. Podzielę się z Tobą niuansami dot. zakładania i prowadzenia firmy. Mam również nadzieję, że pomogę Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszam!

Najpopularniejsze posty

Dzięki, że wpadłeś!

Paweł Dobrzański

Paweł Dobrzański

Start-up's fan, technological conferences member, social media enthusiast and low-cost trips traveler.